Nowy adres siedziby Inter Kas S.C. >>> ul. Siewna 11, 40-339 Katowice
logo

MAŁA ONLINE

Cena netto: 1490

Promocja (netto): 1450

Fiskalizacja, programowanie, szkolenie: GRATIS


MAŁA Online to sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość. Wartości te sprawią, że zarówno zaczynający jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych
 


Kasa fiskalna MAŁA Online to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży, która umożliwia przekazywanie danych do Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

Kasa posiada bazę towarową 20000 towarów, każdemu z towarów można zaprogramować nazwę do 40 znaków. Paragon może być przyozdobiony nagłówkiem graficznym, a możliwość wydrukowania NIP Nabywcy spowoduje, że nie trzeba będzie wystawiać klientom faktur na zakupy do kwoty 450 PLN. Kasa posiada teraz możliwość zaprogramowanie aż 32 kasjerów. Dodano opcje możliwość komplementacji towarów oraz kody dowiązane. Zwiększono ilość form płatności.

ERGO ONLINE

Cena netto: 1299

Zobacz

NANO ONLINE

Cena netto: 1490

Zobacz

DEON ONLINE

Cena netto: 2290

Zobacz

K10 ONLINE

Cena netto: 1690

Zobacz