Nowy adres siedziby Inter Kas S.C. >>> ul. Siewna 11, 40-339 Katowice
logo

DEON ONLINE

Cena netto: 2290 PLN

Fiskalizacja, programowanie, szkolenie: GRATIS


DEON Online znana już nazwa drukarki oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
 


Niewielkie gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia drukarki.
DEON Online to wszechstronna drukarka, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych. Jest to jedna z najbardziej ergonomicznych drukarek fiskalnych w ofercie NOVITUS.
W mobilnym urządzeniu obok jego funkcji, bardzo ważne jest jego zasilanie akumulatorowe i pojemność baterii. DEON Online potrafi bez zasilacza wydrukować nawet do 3000 paragonów, co pozwala nawet na kilkudniową pracę bez ładowania. Niskie zużycie energii zapewniane jest przez zaawansowany system usypiania poszczególnych elementów drukarki w okresie bezczynności. Moc zapewnia akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah

NANO ONLINE

Cena netto: 1490 PLN

Zobacz

MOBILE ONLINE

Cena netto: 1499 PLN

Zobacz

ONE

Cena netto: 1990 PLN
Promocja (netto): 1790 PLN

Zobacz

NEXT ONLINE

Cena netto: 2390 PLN

Zobacz